Team - BFC                                         Belgische Flippercompetitie voor Teams

onthaalpagina

nieuws

wedstrijden

archief

de teams

forum

reglement

contact

Wedstrijden:

 

Wedstrijd 1

Waar: Fantomas - Torhout

Wanneer: Zaterdag  2 mei 2015, deuren open om 19:30 uur (stipt!), aanvang wedstrijd om 20:00 uur (stipt!)

Aanwezige flipperkasten: AC/DC, Star Trek, Star Trek The Next Generation, The Getaway, Terminator 2, Roadshow, No Fear, World Cup Soccer, The Addams Family, Monster Bash, Medieval Madness, Twilight Zone, Indianapolis 500, Metallica, White Water, Flash Gordon en The Shadow

Maximum aantal teams: 6

Info: http://www.belgischeflippercompetitie.be/Team-BFC/TBFC.htm

Inschrijven: mailen !!!  http://www.belgischeflippercompetitie.be/Team-BFC/contact.htm

 Veel succes,

Het BFC-team

 

Concours 1

Où: Fantomas - Torhout

Quand: Samedi 2 mai 2015,ouverture des portes à 19h30 ( précise),début du concours 20h00 (précise!)

Flipper présent: AC/DC, Star Trek, Star Trek The Next Generation, The Getaway, Terminator 2, Roadshow, No Fear, World Cup Soccer, The Addams Family, Monster Bash, Medieval Madness, Twilight Zone, Indianapolis 500, Metallica, White Water, Flash Gordon en The Shadow

Maximum de teams: 6

Info: http://www.belgischeflippercompetitie.be/Team-BFC/TBFC.htm

inscription: envoyer un email !!!! http://www.belgischeflippercompetitie.be/Team-BFC/contact.htm

Bonne chance

Le team du BFC


Deelnemende teams/équipes participantes:

Eric Pinball Team

Eric Andries

Olivier Renders

Thomas Bouchard

Thierry Lecomte

VZW

Kevin Roelants

Kris van Clapdorp

Ivan Geentjens

Kevin Van Rossum

SuperJackpots
Tim Brouns
Kristof Van Dycke
Yves Bruyneels
Steven Devlieger
Flippers for Fun

Joeri Stroobants

Kelly Lembrechts

Evelyne Desot

Freddy Van Den Bosch

Pinrail
Bart Vyvey
Sharis Dewulf
Maarten Lemey
Brecht Teerlinck
Spare Parts
Ollivier francq
Rob Breyne
Pascal VW
Tom Geneyn

Wedstrijd:

            A             THE TEAM DUELS            
    RANKING           game 1     game 2     game 3     game 4     game 5  
                ERIC PT 11   ERIC PT 11   ERIC PT 13   ERIC PT 11   ERIC PT 12
    teams pts         VZW 7   SUPER JP 7   SpareParts 5   FFF 7   PINRAIL 6
  1 ERIC PT 61                
  2 SpareParts 57         SUPER JP 10   PINRAIL 2   VZW 13   VZW 4   VZW 6
  3 FFF 49         FFF 8   VZW 16   SUPER JP 5   SpareParts 14   FFF 12
  4 VZW 49                                    
  5 SUPER JP 39         PINRAIL 6   FFF 6   FFF 14   SUPER JP 9   SUPER JP 5
  6 PINRAIL 31         SpareParts 12   SpareParts 12   PINRAIL 4   PINRAIL 9   SpareParts 13
                                           
B   ZEN play - POINTS 3-1-0                
                           
    ST (stern)     TAF     ST (Williams)     Roadshow    
    PINRAIL 3   PINRAIL 1   SUPER JP 3   SUPER JP 0  
    VZW 0   VZW 3   FFF 1   FFF 1  
    SpareParts 1   SpareParts 0   ERIC PT 0   ERIC PT 3  
                           
                           
C   FINALE - First to reach 12 points wins (points per game 2-1-0)    
                           
    teams pts                    
  3 ERIC PT 14                    
  1 SpareParts 6                    
    FFF 8                    
                           
1   shadow     WCS     STTNG     WW    
    FFF 1   ERIC PT 0   SpareParts 0   FFF 0  
    SpareParts 0   FFF 2   ERIC PT 1   SpareParts 1  
    ERIC PT 2   SpareParts 1   FFF 2   ERIC PT 2  
                           
2   I500     TZ     MM     TAF    
    ERIC PT 1   SpareParts 0   FFF 0   ERIC PT 1  
    FFF 0   ERIC PT 2   SpareParts 1   FFF 2  
    SpareParts 2   FFF 1   ERIC PT 2   SpareParts 0