NL  FR 

HOME
AGENDA
REGLEMENT
INSCHRIJVEN
TUSSENSTAND
CONTACT


NEWS
RESULT WEDSTRIJD 3 + INSCHR. FINALE


Agendaoverzicht





Wedstrijd 1: 19 januari - Eke
Wedstrijd 2: 23 februari - Oostende
Wedstrijd 3: 9 maart - Geel
BFC lentefinale: 30 maart - Torhout
Wedstrijd 4: 20 april - Deinze
Wedstrijd 5: 1 juni - Knokke-Heist
Wedstrijd 6: 13 juli - Sint-Niklaas
BFC zomerfinale: 3 augustus - Deinze
Wedstrijd 7: 7 september - Lichtervelde
Wedstrijd 8:
Wedstrijd 9:
BFC winterfinale:





Wedstrijd 1: (Oostende) 3 februari 2018
Wedstrijd 2: (Sint-Niklaas) 3 maart 2018
Wedstrijd 3: (Eke) 24 maart 2018
Wedstrijd 4: (Torhout) 5 mei 2018
Wedstrijd 5: (Knokke-Heist) 9 juni 2018
Wedstrijd 6: (Lichtervelde) 21 juli 2018
Wedstrijd 7: (Eke) 29 september 2018
Wedstrijd 8: (Deinze) 20 oktober 2018
Wedstrijd 9: (Bonheiden) 01 december 2018





Wedstrijd 1: (Oostende) 4 februari 2017
Wedstrijd 2: (Eke) 25 februari 2017
Wedstrijd 3: (Gent) 25 maart 2017
Wedstrijd 4: (Torhout) 13 mei 2017
Wedstrijd 5: (Sint Niklaas) 10 juni 2017
Wedstrijd 6: (Lichtervelde) 8 juli 2017
Wedstrijd 7: (Deinze) 23 september 2017
Wedstrijd 8: (Bonheiden) 7 oktober 2017
Wedstrijd 9: (Vlekkem) 25 november 2017





Wedstrijd 1: (Oostende) 6 februari 2016
Wedstrijd 2: (Sint-Niklaas) 27 februari 2016
Wedstrijd 3: (Torhout) 19 maart 2016
Wedstrijd 4: (Gent) 4 juni 2016
Wedstrijd 5: (Vlekkem) 25 juni 2016
Wedstrijd 6: (Lichtervelde) 16 juli 2016
Wedstrijd 7: (Bonheiden) 03 september 2016
Wedstrijd 8: (Deinze) 15 oktober 2016
Wedstrijd 9: (Eke) 12 november 2016





Wedstrijd 1: (Vlekkem) 31 januari 2015
Wedstrijd 2: (Deinze) 21 maart 2015
Wedstrijd 3: (Eke) 6 juni 2015
Zomerfinale: (Gentbrugge) 27 juni 2015
Wedstrijd 4: (Lichtervelde) 29 augustus 2015
Wedstrijd 5: (Torhout) 31 oktober 2015
Wedstrijd 6: (Sint-Niklaas) 21 november 2015
Finale: (Gent) 19 december 2015





Wedstrijd 1: (Bonheiden) 8 februari 2014
Wedstrijd 2: (Deinze) 12 april 2014
Wedstrijd 3: (Rekkem) 21 juni 2014
Wedstrijd 4: (Sint-Niklaas) 26 juli 2014
Wedstrijd 5: (Gentbrugge) 6 september 2014
Wedstrijd 6: (Torhout) 8 november 2014
Finale: (Eke) 6 december 2014





Wedstrijd 1: (Eke) 16 februari 2013
Wedstrijd 2: (Deinze) 4 april 2013
Wedstrijd 3: (Vlekkem) 13 juli 2013
Wedstrijd 4: (Sint Niklaas) 17 augustus 2013
Wedstrijd 5: (Gentbrugge) 9 november 2013
Wedstrijd 6: (Rekkem) 7 december 2013
Finale: (Sint-Niklaas) 21 december 2013





Wedstrijd 1: (Torhout) 28 januari 2012
Wedstrijd 2: (Gentbrugge) 24 maart 2012
Wedstrijd 3:(Kapellen) 2 juni 2012
Wedstrijd 4: (Deinze) 28 juli 2012
Wedstrijd 5: (Eke) 22 september 2012
Wedstrijd 6: (Bonheiden) 17 november 2012
Finale: (Sint-Niklaas)





Wedstrijd 1: (Deinze) 29 januari 2011
Wedstrijd 2: (Gentbrugge) 12 maart 2011
Wedstrijd 3: (Torhout) 28 mei 2011
Wedstrijd 4: (Ingelmunster) 13 augustus 2011
Wedstrijd 5: (Eke) 1 oktober 2011
Wedstrijd 6: (Bonheiden) 12 november 2011
Finale: (Gent City) 10 december 2011





Wedstrijd 1: (Deinze) 6 februari 2010
Wedstrijd 2: (Eke) 13 maart 2010
Wedstrijd 3: (Torhout) 8 mei 2010
Wedstrijd 4: (Ingelmunster) 3 juli 2010
Wedstrijd 5: (Bonheiden) 4 september 2010
Wedstrijd 6: (Gent City) 20 november 2010
Finale: 18 December 2010 om 14h00





Wedstrijd 1: (Deinze) 31 januari 2009
Wedstrijd 2: (Eke) 4 april 2009
Wedstrijd 3: (Sint-Niklaas) 20 juni 2009
Wedstrijd 4: (Gentbrugge) 15 augustus 2009
Wedstrijd 5: (Torhout) 17 oktober 2009
Wedstrijd 6: (Gent) 5 december 2009
Finale: (Bonheiden) 19 December 2009





Wedstrijd 1: (Deinze) 23 februari 2008
Wedstrijd 2: (Eke) 5 april 2008
Wedstrijd 3: (St-Niklaas) 10 mei 2008
Wedstrijd 4: (Torhout) 12 juli 2008
Wedstrijd 5: (Gentbrugge) 6 september 2008
Wedstrijd 6: (Vlekkem) 8 November 2008
Finale: (Hove) 6 December 2008



Copyright BFC    2008-2019